HBO, Succession dizisine 3. sezon onayı verdi

HBO, Succession dizisine 3. sezon onayı verdi
HBO kanalından Succession dizisi için erken onay geldi. İkinci sezonuna 11 Ağustos'ta başlayan dizi tatmin edici reytingleri sonrası üçüncü sezon onayı aldı.

Dizi, Roy isimli dünya geneline yayılmış Amerikan bir medya ailesi üzerine kurulu ve 21. yüzyılda güç sahibi olmak, aile saadakati ve uluslarası iş gibi konuları anlatıyor. Jesse Armstrong'un yürütücülüğü ve yazarlığını üstlendiği yapımda, yönetmenliği Adam McKay yaptı. Succession'ın başrollerinde ise Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin ve Sarah Snook bulunuyor.

Cox, ailenin kontrole ettiği uluslarası medya şirketinin başındaki sert ve güçlü Logan Roy'u canlandırıyor. Strong, ailenin şirkette çalışan ve görünürdeki şirket varisi olan en büyük oğlunu; Culkin, şirkette çalışmayan ama kurulda olan, eğlenceyi seven açıksözlü oğlan Kendal'ı oynuyor. Snook ise şirkette çalışmasa da kurulda olan, politikada kariyer yapmaya çalışan ailenin tek kızı Shiv'i canlandırıyor.

Dizinin kadrosunda Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Hiam Abbas, Alan Ruck, Rob Yang, Parker Sawvers ve Peter Friedman gibi isimler de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER