Alec Baldwin Belediye Başkanı oluyor!

Alec Baldwin Belediye Başkanı oluyor!
İki Emmy ve üç Altın Küre ödülü kazandıran başarılı yapım 30 Rock’ın başrol oyuncusu Alec Baldwin, ismi henüz belli olmayan bir dizide oldukça önemli bir rol ile karşımıza çıkacak. Deadline’ın haberine göre Alec Baldwin, yer alacağı dizide beklenmedik bir şekilde New York belediye başkanı olan “Joe Byrne” adında bir milyarderi canlandıracak ve karakter için şu açıklamalarda bulunuyor:

“Oldukça hayırsever, büyük bir işadamı ve New York halkına mal olmuş sansasyonel bir figür. Bir şehrin, iş yaşamına uygun atmosferi yaratmak için yönetilmesi gerektiğini anlayan, sol görüşlü bir demokrat. Kendisi yönetime getiriliyor, çünkü diğer aday tam bir felaket. Bu tarz durumları Kevin Spacey’nin yer aldığı House of Cards gibi dizilerde görüyoruz, yaratıcı bir şekilde her yöne gidebiliyorsunuz. Shakespeare-vari karakter geçişleri yapıp, New York City’nin aslında nasıl yürütüldüğünü ve politik kariyerlerin şehirde nasıl var olup sonra kaybolduğunu gösterebiliyorsunuz.”

House of Cards kadar olmasa da karanlık bir dram dizisi tadında olacağı belirtilen dizinin aynı zamanda baş yapımcılığını da üstlenen Baldwin’e bu pozisyonda Cary Brokaw (The Player, Closer) eşlik edecek. Dizinin bir sezonu tamamlayamadan yayından kaldırılması durumunda, kanal tarafından maliyetinin üzerinde ödeme yapılması şartı koşulmasına rağmen oldukça fazla talibi olduğu belirtildi. Anlaşma sağlanan kanal ise HBO oldu. Çekimleri Eylül ayında New York’ta başlaması planlanan dizinin ilk bölümünde yönetmen koltuğuna hangi büyük ismin geçeceği netlik kazanmış değil.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER