Asla Vazgeçmem emin adımlarla ileriliyor!

Asla Vazgeçmem emin adımlarla ileriliyor!
Perşembe akşamlarının yeni fenomeni Asla Vazgeçmem, dün akşam dördüncü bölümüyle Show TV’de izleyicileriyle buluştu. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizi, heyecan dolu sahneleriyle herkesi ekran başına kilitledi.
 
Asla Vazgeçmem’in dün akşam Show TV’de yayınlanan bölümünde; Önce Yiğit’in vurulması sonra da yaşadığı alyans kriziyle İclal’in dikkati Nur üzerine yoğunlaştı.


 
Nur’un geçmişini araştıran Aytül ise, Nazan ile işbirliği yaparak Nur’dan kurtulmanın bir yolunu buldu. Cemal’in, imam nikahlı olduğu Nur’u Adana’ya geri götürmek için çiftliğe gelmesiyle, Yiğit çılgına döndü.
 
Yiğit, Nur hakkındaki gerçekleri öğrenince ne yapacak ? Aytül Hanım, Nur’u çiftlikten tamamen gönderebilecek mi ? İclal, Nur ve Yiğit ile ilgili büyük sırrı öğrenecek mi ? Hepsi Asla Vazgeçmem’in Perşembe akşamı Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünde cevabını bulacak...
 
Asla Vazgeçmem’de başrolleri; Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda Nihat Durak’ın oturduğu dizide, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günsay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Ümit Yesin, Hülya Gülşen Irmak, Yağızkan Dikmen, Ömer Karasu ve Poyraz Bayramoğlu rol alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER