Jennifer Lopez yeni projesini Tülin Şahin ile paylaşıyor!

Jennifer Lopez yeni projesini Tülin Şahin ile paylaşıyor!
Güzel, çalışkan ve güçlü... Kadınların ilham kaynağı Jennifer Lopez, yepyeni bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Lopez, kadınlar ile birlikte geliştirdiği sağlıklı yaşam paketinde neler olduğunu Tülin Şahin izleyicileri ile paylaşıyor.

Melekler ekranda!
Ünlü melek Alesandra Ambrosio, kendini güzel buluyor mu? En beğendiği yeri neresi?
Güzel manken Behati Prinslo yaşadığı şehir olan New York'u izleyenler için tanıtıyor.

Yaza bomba gibi başlayacaksınız!
Günde sadece 5 dakikada forma girmek mümkün mü? Dünyaca ünlü melekler Kandis ve Alesandra’dan yaza fit girmek için tüyolar.

Elisa Sednaoui de Tülin Şahin İle Moda’da!
Doğu ve Batı'nın güzel bir karışımı. İtalyan,Fransız ve Mısır karışımı dünyaca ünlü model ve stil ikonu. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi ile de dikkat çeken Elisa Sednaoui, Tülin Şahin'in bu haftaki konuğu.

Karlie Kloss ve Taylor Swift ne kadar iyi arkadaş?
Biri müzik dünyasının prensesi; diğeri ise podyumların. Birbirlerine tek yumurta ikizi gibi benzeyen ve çok yakın arkadaş olan iki güzel bu ay ünlü bir derginin kapağını süslüyor.Bu buluşmada güzel dostlar de teste tabii tutuluyor. Karlie Kloss ve Taylor Swift ne kadar iyi arkadaş?

“Yüze botox”, “vücuda botox” derken bu da oldu! artık saçlara da botox yapılıyor. Saçları yanmış,yıpranmış,uçları çatallaşan saçlara yeni çözüm saç botoxu. Saç botoxunun nasıl ve kimlere yapıldığını Tülin Şahin sizler için araştırdı.

Hepsi ve fazlası 8 Mart Pazar günü saat: 14:45'de Star Tv'de “Tülin Şahin ile Moda”da...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER