Harrison Ford uçak kazası geçirdi

Harrison Ford uçak kazası geçirdi
Oyuncu Harrison Ford, tek motorlu uçağı ile Santa Monica Havaalanı yakınlarında bir kaza geçirdi. Uçak, Penmar Golf Sahası'na düştü. Görgü tanıkları uçağın önce ağaçlara çarptığını sonra da sahaya düştüğünü söylediler. İlk bilgilere göre kazadan sonra Ford'un uçaktan yürüyerek çıktığı, bilincinin de açık olduğu raporlandı.Los Angeles İtfaiyesi'nden Patrick Butler, ilk anda kaza geçirenin Ford olduğunu net olarak bildirmedi. Uçak kazasından kurtulan kişinin 70 yaşlarında bir erkek olduğunu, yüzünün kan içinde ama bilincinin açık olduğunu söyleyen Butler, iki deneyimli doktorun da kazadan hemen sonra olay yerinde acil ve doğru müdahalede bulunduklarını açıkladı.

UCLA Sağlık Merkezi'ne kaldırılan Ford'un sağlık durumunun stabil olduğu orta derecede bir travma geçirdiğini açıkladı. Belli başlı haber kanalları kazayı yayınlarını keserek bildirdiler ve kaza geçirenin oyuncu Harrison Ford olduğunu onayladılar ancak kaza haberinden sonra uzun süre geçmesine rağmen oyuncuyu temsil eden ajanslardan ya da ailesinden henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ford, Ryan PT-22 model, İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma vintage uçağıyla Amerika saatiyle 02:24'te kaza yaptı.

HABER KANALLARI YAYIN KESEREK KAZAYI DUYURDU
GÜNCELLEME | 03:13 - 72 yaşındaki aktörün sağlık durumu hakkında oğlundan açıklama geldi: Hastanedeyiz, babam iyi.
GÜNCELLEME | 03:25- Ford'un uçağı düşmeden önce kule ile konuşmasının ses kaydıGÜNCELLEME | 03:32- TMZ tarafından 'özel' başlığıyla Ford'a kazadan sonra olay yerinde yapılan müdahale videosu yayınlandı

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER