Ümit Besen Ve Kazanan’a konuk jüri oldu!

Ümit Besen Ve Kazanan’a konuk jüri oldu!
Ve Kazanan’ın çekim araları oldukça keyifli anlara sahne oluyor. Bu hafta programın konuk jürisi olan Ümit Besen, “Nikah Masası”nı söylerken, hemen önlerindeki masada Kenan Doğulu ve Şebnem Ferah dans etti.

Kenan Doğulu, konuk jüri üyesi Ümit Besen’e dönerek, jüri masasını nikah masasına benzettiğini söyledi. Ümit Besen ise “Nikah masasında inşallah seni de göreceğiz” dedi.Kenan, seyirciyi kahkahalara boğan bu gaf üzerine, artık evli olduğunu ve nikah masasına çoktan oturmuş olduğunu söyledi.Yarı final düellosunda yarışan Sılay, parayı alıp yarışmadan çekilince ortalık karıştı. Kızı Sılay’ın, jürinin yorumlarıyla moralinin bozulduğunu ve bir anlık panikle parayı aldığını düşünen anne, böyle bir durumu asla kabul etmeyeceğini söyledi.

Ve Kazanan’ın star jürileri Kenan Doğulu ve Şebnem Ferah’ın da sakinleştiremediği anne uzun süre kızının parayı almasını kabullenemedi.Kenan Doğulu, yarışmanın kuralı gereği parayı aldığı için Sılay’ın korunma altına alınmayacağını da söyledi. Konuk jüri üyesi Ümit Besen de Sılay’ın annesini sakinleştirmeye çalıştı.

Ve Kazanan, 7 Mart Cumartesi günü saat: 22:00'de Star Tv'de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER