Vadi gözünü dijitale dikti!

Vadi gözünü dijitale dikti!
12 yıldır ekranda olan Kurtlar Vadisi Pusu izlenme başarısını internette de sürdürüyor. Kendi gününde ve kendi saatinde yani her Perşembe Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Kurtlar Vadisi Pusu, internette de Türkiye’nin en çok izlenen dizisi olma özelliğini açık ara sürdürüyor

Vadi'nin resmi Youtube kanalında her bölüm ortalama 1.5 milyon izlenme rakamına ulaşıyor. Kanal D’nin kendi internet sitesinden ise Kurtlar Vadisi Pusu’yu her hafta ortalama 1 milyon kişi izlerken, görme ve işitme engelliler için hazırlanan versiyon ise büyük beğeni topluyor. Dizi Youtube’da ayrıca İngilizce ve Arapça altyazılı olarak da izlenebiliyor.

Vadinin dijital performansı hakkında size bazı rakamlar vermek istersek: Kurtlar Vadisi Pusu’nun Youtube kanalında yayınlanan bölümler 1 Ocak’tan beri 36 milyon 305 bin kez izlendi. Bölümlerin toplam izlenme süresi ise 711 milyon dakika olarak gerçekleşti. Bu rakam, bu yılın ilk iki ayında Kurtlar Vadisi Pusu izleyicilerinin toplamda 1.350 yılını diziyi izleyerek geçirdiğini ortaya koyuyor.

Kurtlar Vadisi Pusu, Facebook, Twitter, Google Plus ve İnstagram’da da Türkiye’nin en çok takip edilen dizisi. Facebook’taki resmi sayfasının 4 milyon 370 bin takipçisi var. Ve çok da aktifler, bölüm yorumlarımıza verdikleri cevaptan biliyoruz. Dizinin ana karakteri Polat Alemdar sayfasını ise 2 milyon 250 bin kişi takip ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yapım şirketi olan Pana Film ise 280 bin takipçiye sahip. Diziyi Twitter’da 115 bin, İnstagram’da ise 41 bin kişi takibe almış durumda. Kurtlar Vadisi Pusu’nun ayrıca Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya mecralarında yüzlerce hayran sayfası yer alıyor.


Viva dijital diyor, Vadi'ye daha da başarılı yıllar diliyoruz!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER