“Paramparça” yine rakip tanımadı!

“Paramparça” yine rakip tanımadı!

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren Türkiye’nin sevgisini ve büyük beğenisini kazanan Paramparça, 14. Bölümüyle de tüm rating kategorilerinde en yakın programı açık ara geride bırakarak birinci oldu. Dizide Nursel Köse’nin hayat verdiği ve milyonların ilgiyle takip ettiği Keriman, “#kerimanhalamolsa” hashtag’iyle dün akşam hem Türkiye hem de dünya çapında trendtopic (tt) oldu.

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirket Endemol’ün Türkiye’de yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya’nın paylaştığı “Paramparça” dün gece de duygu, heyecan ve eğlence yüklü birbirinden çarpıcı sahneleriyle milyonların sevgilisi olduğunu bir kez daha gösterdi.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Paramparça, TNS Rating ölçüm şirketi verilerine göre, her hafta olduğu gibi Pazartesi programları arasında ABC1+20 kategorisinde 12,01 rating ve yüzde 26, 28 izlenme payı ile açık ara birinciliğini sürdürdü.

Paramparça; Tüm kişilerde de yüzde 10, 42 reyting, yüzde 24, 63 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 10, 18 reyting ve yüzde 24,19 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.

Paramparça dün gece de hareket ve heyecan dolu sahneleriyle herkesi ekrana kilitledi. Gülseren’in Özkan’dan kaçışı, Alper’in komaya girmesi ve Hazal’ın oyununun ortaya çıkması soluksuz izlendi. Ancak, gecenin en çok konuşulan isimlerinden biri kuşkusuz Nursel Köse’nin canlandırdığı dizinin en eğlenceli karakterlerinden olan “Keriman” dı. #Kerimanhalamolsa hashtag’i sosyal medya Twitter’da dün gece TrendTopic (TT) oldu. Paramparça izleyicileri Keriman karakteri için birbirinden ilginç ve eğlenceli yorumlarda bulundular.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER