Orlando Bloom’lu ve Cara Delevinge’li Carnival Row dizisinin tanıtımı yayınlandı

Orlando Bloom’lu ve Cara Delevinge’li Carnival Row dizisinin tanıtımı yayınlandı
Online yayın platformlarından Amazon'un yeni dizisi Carnival Row'dan iki tanıtım videosu geldi. Dizinin sezonu 30 Ağustos'ta ekranda olacak.

Başrollerinde Orlando Bloom’un ve Cara Delevinge’in yer aldığı yeni dizinin kadrosunda David Gyasi, Karla Crome, Indira Varma ve Tamzin Merchant da yer alıyor. Yeni diziyi Teen Wolf'un yapımcılarından Rene Echevarria yazdı ve showrunner olarak görev aldı.

İnsanların ve doğaüstü canlıların bir arada yaşadığı dünyada geçen hikayede, bu iki taraf arasındaki tansiyonun zaten yüksek olduğu bir dönemde faili meçhul olan cinayetler araştırılacak. Yüksek bütçeli dizinin sezonu sekiz bölüm sürecek. Bloom, bir şov kızının cinayetiyle ilgilenmeye başlayan dizinin ana karakteri Rycroft Philostrate'yi; Delevingne de Vignette Stonemoss isimli evini bırakıp Burgue'a gelen ve sırları olan bir mülteciyi canlandıracak.

Gyasi, zenginlerin yaşadığı bir muhite taşınan Agreus isimli yarı keçi yarın insanı canlandıracak. Merchant, ailesinin geleceği için Agreus’u kendine fırsat gören Imogen adındaki genç bir kadına hayat verecek. Crome, savaş yüzünden evinden uzaklaşmış ve Carnibal Row’da bir genelevinde çalışmak zorunda kalan Tourmaline karakterini oynayacak. Varma ise Burge şehrini yöneten güçlü ailenin başındaki muhteşem ve kurnaz Piety Breakspear’i oynayacak.

 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER