Colin O'Donoghue, National Geographic'in yeni dizisi The Right Stuff'ın kadrosunda

 Colin O'Donoghue, National Geographic'in yeni dizisi The Right Stuff'ın kadrosunda
National Geographic'in yeni dizisi The Right Stuff'ın kadrosuna Colin O'Donoghue de dahil oldu.

The Right Stuff, Tom Wolfe'nin aynı isimli kitabından uyarlanıyor. Kurgusal olmayan kitap A.B.D.'nin uzay programının ilk yılları üzerine kurulu. İlk sezona Soğuk Savaş'ın halen devam ettiği ve Rusya'nın uzay yarışında dominant olduğu 1958'den başlanacak. Geride kaldıklarını düşünen hükümet Mercury Projesi'ni başlatır ve tarihin de bildiği yedi ismi test pilotu olarak belirler. Böylece John Glenn ve Alan Shepard'ın uzaya çıkışlarına uzanan o yolculuk başlar.

Once Upon a Time dizisiyle bilinen aktör, yedilinin en genci Teğmen Gordon Cooper'ı canlandıracak. Hatta daha önce Joe Dempsie'nin canlandıracağı açıklanan rol, vize problemi nedeniyle mecburen el değiştirmiş oldu. Dizinin kadrosunda Patrick J. Adams'ın (Suits) yanı sıra Jake McDorman (Murphy Brown), Aaron Staton (Mad Men), James Lafferty (One Tree Hill), Micah Stock (Bonding) ve Michael Trotter (Underground) da kadroya katıldı.

Adams, bahsi geçen John Glenn'i; McDorman, Alan Shepard'ı; Aaron Staton (Mad Men) şakayı ve rekabeti seven Wally Schirra'yı; James Lafferty (One Tree Hill) duygusal Scott Carpenter'ı; Micah Stock (Bonding) zeki ve suskun mühendis/pilot Deke Slayton'ı; Michael Trotter (Underground) ise pratik Gus Grissom'ı canlandıracak.

Projeyi Leonardo DiCaprio'nun yapım şirketi Appian Way hazırlıyor ve prodüksiyonu birkaç gün önce başladı. Game of Thrones dizisiyle bilinen David Nutter showrunner olarak görev alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER