National Geographic'in yeni dizisi The Right Stuff'ın kadrosu genişliyor

National Geographic'in yeni dizisi The Right Stuff'ın kadrosu genişliyor
National Geographic'in yeni dizisi The Right Stuff'ın kadrosu genişliyor. 

Suits dizisiyle tanınan Patrick J. Adams'ın ardından Jake McDorman (Murphy Brown), Joe Dempsie (Game of Thrones), Aaron Staton (Mad Men), James Lafferty (One Tree Hill), Micah Stock (Bonding) ve Michael Trotter (Underground) da kadroya katıldı.

The Right Stuff, Tom Wolfe'nin aynı isimli kitabından uyarlanıyor. Projeyi Leonardo DiCaprio'nun yapım şirketi Appian Way hazırlıyor ve prodüksiyonu sonbahar aylarında başlayacak. Game of Thrones dizisiyle bilinen David Nutter showrunner olarak görev alıyor. Kurgusal olmayan kitap A.B.D.'nin uzay programının ilk yılları üzerine kurulu. 

İlk sezona Soğuk Savaş'ın halen devam ettiği ve Rusya'nın uzay yarışında dominant olduğu 1958'den başlanacak. Geride kaldıklarını düşünen hükümet Mercury Projesi'ni başlatır ve tarihin de bildiği yedi ismi test pilotu olarak belirler. Böylece John Glenn ve Alan Shepard'ın uzaya çıkışlarına uzanan o yolculuk başlar.

Adams, bahsi geçen John Glenn'i oynayacak. Kadroya dahil olan McDorman, Alan Shepard'ı; Dempsie yedilinin en genci Gordon Cooper'ı; Aaron Staton (Mad Men) şakayı ve rekabeti seven Wally Schirra'yı; James Lafferty (One Tree Hill) duygusal Scott Carpenter'ı; Micah Stock (Bonding) zeki ve suskun mühendis/pilot Deke Slayton'ı; Michael Trotter (Underground) ise pratik Gus Grissom'ı canlandıracak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER