Aysun-Ali Kocatepe çiftinin kızı İlkyaz tiyatro sahnesinde!

 Aysun-Ali Kocatepe çiftinin kızı İlkyaz tiyatro sahnesinde!
Ünlü ses sanatçıları Aysun-Ali Kocatepe’nin kızı İlkyaz Kocatepe, tiyatrocu oldu. Tiyatro sahnesinde soyadına yakışır performans sergileyen İlkyaz Kocatepe, Aksel Bonfil’in yazıp yönettiği No Name oyununda Derya Beşerler ve Begüm Ertuğrul ile her salı BKM Mutfak’ta sahneye çıkıyor.

Müzik dünyasının ünlü çifti Ali-Aysun Kocatepe'nin kızları İlkyaz Kocatepe, reklam ve oyunculuk sektöründe yaşananları esprili bir dille gözler önüne seren ‘No Name' oyununda rol alıyor.Kızlarının oyuncu olmasından ve her hafta No Name ile sahneye çıkmasından çok mutlu olduğunu ifade eden Ali Kocatepe: “İlkyaz’ın sanatçı bir ailede büyüyüp sanatın bir ucundan tutmaması mümkün değildi. BKM’nin Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinden sonra yetiştirdiği grupta birlikte eğitim aldığı arkadaşları Akel ve Begüm ile bir araya gelerek No Name oyununu sahneye koydular. Gençlerin tiyatroya gösterdiği ilgiyi ve çabayı çok taktir ediyor ve destek oluyoruz” dedi.

No Name oyunu, oyuncu seçmelerinde karşılaşılan durumları, insan profillerini ve kulaktan kulağa duyulan sektör hikâyelerini komik anekdotlar ve güncel diyaloglarla anlatıyor. Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç'ın da konuk oyuncu olarak yer aldığı No name oyunu, video ile tiyatroyu birleştirerek seyirciye yeni nesil farklı bir anlatım dili ve tekniği sunuyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER