Bu Tarz Benim'den erken veda!

Bu Tarz Benim'den erken veda!

Show TV'de yayınına devam eden, Ebru Akel'in sunduğu ve Cemil İpekçi, Umut Eker ve Sibel Arna'nın jüri olarak yer aldığı 'Bu Tarz Benim' programı erken final kararı aldı.

Bülent Ersoy'ın konuk olduğı Eleme Gecesi yani Cumartesi günü son bölümüyle ekrana gelecek olan programın, Show TV yönetiminin sürmekte olan format hakkı davası sonuçlanana kadar ara verme kararı alması nedeniyle durma kararı aldığı konuşuluyor. Medyatava'nın duyurduğu haber konusunda henüz kanaldan resmi bir açıklama gelmedi. 

Show TV ile TV8 arasındaki davada mahkeme, programın isim hakkının Show TV'de, format haklarının ise TV8'de kalması yönünde tedbir kararı vermişti. Mahkemenin sonuçlanıp nihai karar çıkana kadar geçecek sürede Show TV formatta değişiklik yoluna gitmiş, TV8 ise yarışmanın ismini "İşte Benim Stilim" olarak değiştirmişti. 

Canlı yayına geçerek "tema canlandırma" yoluna giden Bu Tarz Benim, reyting listesinde ilk 20'ye veda etmiş hızla kan kaybetmeye başlamıştı. Dün yayınlanan programda Ebru Akel'in bahsettiği "yarışmacılara yeni ve büyük kapılar açma" konusu ve Cemil İpekçi'nin duygulu teşekkür konuşması Sosyal Medya'da da final kararının tezahürü olarak değerlendirilmişti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER