Marvel’s Jessica Jones'un final sezonunun tanıtımı ve posteri yayınlandı

Marvel’s Jessica Jones'un final sezonunun tanıtımı ve posteri yayınlandı
Netflix ve Marvel iş birliğiyle ekrana gelen dizilerden Jessica Jones'un final sezonunun tanıtımı veposteri yayınlandı. 13 bölümlük yeni sezon 14 Haziran'da başlayacak.

2015'ten beri Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist'i konu alan diziler ekrana getiren Netflix, seriye The Defenders'ı ve The Punisher'ı da dahil etmişti. Ancak Netflix-Disney anlaşmasının sona ermesiyle online platform dizilere sırasıyla bitirmeye başladı ve geriye Jessica Jones kaldı.

Jessica Jones'un yeni sezonunda Jessica'nın yolu Salinger isminde zeki bir psikopatla kesişecek. Tanıtım da Salinger'ı tanıtıyor. Onu yakalayabilmeleri için Trish'in ve Jessica'nın aralarındaki sorunları halletmesi gerekecek, ancak ikisinin farklı düşünceleri bunu kolaylaştırmayacak.

2015'ten beri Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist'i konu alan diziler ekrana getiren Netflix, seriye The Defenders'ı ve The Punisher'ı da dahil etmişti. Ancak Netflix-Disney anlaşmasının sona ermesiyle online platform dizileri sırasıyla bitirmeye başladı ve geriye Jessica Jones kaldı.

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER