''Lezzet Haritası'' dalya yapıyor!

''Lezzet Haritası'' dalya yapıyor!
Ekranların ilgiyle takip edilen programı “Lezzet Haritası”, Ezgi Sertel’in eşsiz sunumuyla seyircisini her hafta sonu ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Anadolu’nun muhteşem lezzetlerini izleyicilerle buluşturan “Lezzet Haritası”, Pazar günü yayınlanacak 100. bölümü ile dalya yapıyor!
 
Tadına doyum olmaz yöresel lezzetleri, binlerce yıllık yaşanmışlıkların sonucu olan gelenek görenekleri ve ülkemizin cennet köşelerini ekrana getiren “Lezzet Haritası”, yayınlandığı ilk günden itibaren seyircisini ekran başına kilitliyor. Programın Pazar günü yayınlanacak bölümünün özelliği ise, tam 100. bölüm olması !
 
Sıcak üslubu ve doğallığıyla sofralarınıza konuk olan Ezgi Sertel, 100. programına yine iz bırakacak bir bölümle hazırlanıyor. Doğal ve tarihsel zenginlikleri, eşsiz yöresel lezzetleriyle Mevlana şehri Konya’ya giden “Lezzet Haritası”, yine çok ses getirecek. Konya Peynir Şekerinin de yapımının ekrana geleceği programda, 100. Bölüme özel tepsi şeker hazırlandı.
 
Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm renklerinin yer aldığı ve sıcacık bir sohbet eşliğinde sofraların kurulduğu “Lezzet Haritası”, Ezgi Sertel’in sunumuyla her Cumartesi ve Pazar günü Show TV’de yurdumuzun lezzet haritasını çıkarıyor.
 
Lezzet Haritası, Cumartesi ve Pazar günleri saat 14.00’te yeni bölümleri ile Show TV’de!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER