Pose, ikinci sezonuyla 11 Haziran'da geri dönüyor

Pose, ikinci sezonuyla 11 Haziran'da geri dönüyor
Pose, ikinci sezonuyla 11 Haziran'da ekrana dönmeye hazırlanıyor. FX kanalında ekrana gelen dizinin yeni sezonunun tanıtımları yayınlanmaya başladı.

American Horror Story, American Crime Story, Glee, Nip-Tuck ve Feud gibi dizileri izleyenler Ryan Murphy'nin dizilerinden Pose, hem ana ve yardımcı karakterlerinin büyük çoğunluğunun gay veya transeksüel olmasıyla hem de en yüksek sayıda gay ve transeksüel oyuncuyu barındırmasıyla öne çıkıyor. 

Pose, 1980’li yıllarda New York’taki farklı sınıfların yaşamlarını, sosyal ilişkilerini, toplumun tüketim ve lüks kültürüne evrilme sürecini konu alıyor. Hatta öyle ki bahsi geçen lüks kültürün temsilcilerinden birisi olarak o dönemin de popüler ismi olan Donald Trump da sayılıyor. Dizinin ikinci sezonu 1990 yılıyla ve Madonna'nın Vogue şarkısını çıkardığı dönemle başlayacak.

Yayınlanan kısa tanıtımlarda Angel modelliğe atım atarken, Blanca HIV teşhisiyle yeniden yüzleşirken veya Elektra kendi potansiyelini ele alırken görülüyor. Daha önce 9 Haziran'da başlayacağına dair haberler çıkan dizinin yayın tarihi iki gün ertelendi.

Mj Rodriguez, Dominique Jackson, Billy Porter, Indya Moore, Ryan Jamaal Swain, Dyllón Burnside, Evan Peters, Kate Mara ve Sandra Bernhard gibi isimler Pose'un kadrosunda yer alıyor.

 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER