Tugay Mercan ''Asla Vazgeçmem'' ile adını hafızalara kazımaya devam ediyor!

Tugay Mercan ''Asla Vazgeçmem'' ile adını hafızalara kazımaya devam ediyor!
Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği yönetmenliğini ise Nihat Durak’ın yaptığı, Show TV’nin yeni projesi “Asla Vazgeçmem” izleyiciyle kısa bir süre önce buluştu.

Hayatımıza Es-Es dizisi ile girip, Suskunlar, Kayıp Şehir, Tatar Ramazan, Aşk gibi dizilerde canlandırdığı karakterlerle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Tugay Mercan,yeni dizisi “Asla Vazgeçmem” ile yine her Perşembe seyircinin karşısına çıkıyor.

Yer aldığı projelerde adından sıkça bahsettiren başarılı oyuncu Mercan, “Asla Vazgeçmem” dizisi ile tekrar sevenleriyle tekrar buluştu. Birbirlerine umutsuz bir aşkla bağlı iki inatçı kalbin hikayesini anlatan “Asla Vazgeçmem” de Cahit karakterine can veren yetenekli oyuncu dizi teklifi geldiğinde hiç tereddüt etmeden kabul ettiğini belirterek şöyle devam etti; “Yapımcımız Faruk Turgut, yönetmenimiz Nihat Durak, başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle beni hemen cezbetti. Umarım her geçen gün zorlaşan televizyon dünyasında yerini bulur ve uzun yıllar seyirciyle buluşur. Artık hiçbir proje için bu tutar yada bu tutmaz demek çok zor. Biz büyük bir özveriyle çalışmaya devam ediyoruz. Herkes gibi bunun karşılığını ummaktan başka çare yok.” dedi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER