‘Vikingler’ 3. sezonu başlıyor!

‘Vikingler’ 3. sezonu başlıyor!
Rüzgarın çocukları dönüyor, Viking istilası başlıyor!

Ragnar, Rollo, Lagertha ve Bjorn’ün heyecan verici aile destanı devam ediyor; ittifaklar, sadık dostluklar ve inançlar sorgulanıyor, ilişkiler geriliyor. Efsane dizi Vikingler, merakla beklenen üçüncü sezonuyla 1 Mart Pazar 23’te CNBC-e’de ekrana geliyor!

Bu sezon neler olacak?

İngilizlerin yeni topraklar vadetmesi üzerine Ragnar, halkını Wessex kıyılarında belirsiz bir sona doğru sürükler. Kral Ecbert’in şimdiye kadar verdiği sözleri tutup tutmayacağı zaman içerisinde belli olacaktır. Ancak sürekli oradan oraya göçen Ragnar, daha fazlasının peşindedir ve aradığı şeyi, efsanevi şehir Paris’te bulur. Dış güçlerin içeri girmesinin imkansız olduğu söylenen şehirde Ragnar ve Norveçli adamları, şehrin duvarlarını yıkmak ve Viking efsanesinin tarihteki yerini sağlamlaştırmak için bir araya gelmek zorundadır.

Yayınlanacak 3. Sezon birinci bölümde; Ragnar ve Lagertha’nın filosu Wessex’ e gitmek için bir kez daha Kattegat’dan ayrılır; ancak bu kez koloni kurmak için yanlarında bir grup insan da getirirler. Kral Ecbert, İskandinavları ağırlar ve onlara bir teklifte bulunur. Diğer liderlerden bazılarının endişelerine rağmen Ragnar, askerlerini bir kez daha savaşa sokar; ancak bu kez Wessex’in müttefiki olarak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER