The Bold Type dizisi 4. sezon onayını aldı

The Bold Type dizisi 4. sezon onayını aldı
Freeform'un komedi-drama dizisi The Bold Type, yeni sezon onayını aldı. 9 Nisan'da başladığı üçüncü sezonuna devam eden dizi böylece dördüncü sezonunu garantiledi.

Başrollerinde Katie Stevens, Aisha Dee ve Meghann Fahy'yi bulunduran The Bold Type'ın merkezinde aynı evde yaşayan ve aynı işte çalışan çok yakın üç kız arkardaş var. Hikaye, New York'ta yer alan Scarlet adında bir moda dergisi odaklı.

Jane, kadın odaklı dergiye yazdıklarıyla hem kendi sesini bulmaya hem de kariyerinde ilerlemeye çalışan bir kadın. Sutton derginin üst düzey isimlerinden birisinin asistanlığını yapıyor ama gönlünden dergide kendini gösterebileceği ve daha çok işe yarayacağı işler yapmak geçiyor. Kat de diğerleri gibi etrafında olup biten sosyal meselelere duyarlı, hayattan tam olarak ne istediğini çözmesi gereken ve derginin sosyal medyası için çalışan bir kadın.

The Bold Type'ın gelecek sezonu öncesi showrunner değişikliği yaşandı. Dizinin gelecek sezonunu Amanda Lasher yerine Wendy Straker Hauser hazırlayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER