Cate Blanchett, Stateless isimli drama dizisinin kadrosuna katıldı

Cate Blanchett, Stateless isimli drama dizisinin kadrosuna katıldı
Oscar ödüllü aktris Cate Blanchett, Stateless isimli drama dizisinin kadrosuna katıldı. Sezonu altı bölüm sürecek diziyi Avustralya kanalı ABC yayınlayacak.

Stateless'ın çekimleri haziran ayında Güney Afrika'da başlayacak. Kadroda Blanchett dışında Yvonne Strahovski, Dominic West, Jai Courtney, Asher Keddie, Fayssal Bazzi, Rachel House, Kate Box, Clarence Ryan, Claude Jabbour, Rose Riley ve Helana Sawires gibi isimler de bulunuyor.

Avustralya'da göçmenlere yönelik bir gözaltı merkezindeki dört kişi arasında içinde bulundukları koşullar nedeniyle oluşan bağ anlatılacak, bu sırada sisteme de bakış atılacak. Bu kişiler bir tarikattan kaçan hostes, işkenceden kaçan Afgan mülteci, geleceği olmayan işinden kaçan Avustralyalı baba ve ulusal bir skandala karışan bürokrat.

Gerçek olaylardan esinlenen Stateless'ın senaryosunu Elise McCredie ve Belinda Chayko yazacak. Bölümleri Emma Freeman ve Jocelyn Moorhouse yönetecek. Cate Blanchet başrolün yanı sıra yapımcı olarak da yer alıyor ve dizide yönetmenlik yapması bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER