''Serçe Sarayı''nın yayın günü belli oldu!

''Serçe Sarayı''nın yayın günü belli oldu!

Konusu ve yıldızlarla dolu kadrosu ile büyük heyecan yaratan, yurtiçinde ve yurtdışında merakla beklenen Serçe Sarayı 5 Mart Perşembe akşamı ilk bölümü ile 20:30'da Star Tv ekranında olacak.

Dünyanın en büyük 'bağımsız' yapım şirketi Endemol ve Bazı Filmler'in ortak projesi olan "Serçe Sarayı" izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Afişi de tamamlanan Serçe Sarayı'nın yayın günü 5 Mart Perşembe günü saat 20:30 olarak belirlendi.

Başrollerini Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy'un paylaştığı dizide "Serçe" karakterine hayat veren Songül Öden, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan iki çocuk annesi, güçlü bir kadını canlandırıyor. Mert Fırat ise, Serçe'nin çocukluk aşkı, mahallenin bıçkın delikanlısı, taksi şoförü 'Kadir' rolüyle izleyicinin karşısına çıkacak. Bugüne kadar hep birbirinden farklı rollerde izlediğimiz Alican Yücesoy, geçmişi gizemlerle dolu edebiyat öğretmeni 'Ali Rıza' olarak izleyiciyi şaşırtacak.

Yaklaşık bir ay önce İstanbul'un Emek Mahallesi'nde çekimlerine başlanan 'Serçe Sarayı'nın kadrosu tam bir yıldızlar geçidi. Dizide, Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy dışında Esra Dermancıoğlu, Serkan Ercan, Erkan Bektaş, Selen Öztürk İsmail Ege Şaşmaz, İlayda Alişan, Gürsu Gür, İpek Bağrıaçık, Selen Domaç, Gülen Karaman ve Turgay Kantürk gibi birbirinden değerli oyuncular rol alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER