“Paramparça” zirveye demirledi!

“Paramparça” zirveye demirledi!

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren Türkiye’nin sevgisini ve büyük beğenisini kazanan Paramparça, 13. Bölümüyle de tüm rating kategorilerinde birinci oldu. Tns rating ölçümlerine göre Paramparça”, ABC1, Tüm Kişiler ve AB kategorilerinde en yakın programı açık ara geride bırakarak birincilik ipini göğüsledi.

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirket Endemol’ün Türkiye’de yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya’nın paylaştığı Paramparça” dün gecede duygu yüklü birbirinden çarpıcı sahneleriyle yine milyonları ekrana kilitledi.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük bir izleyici kitlesine ulaşanParamparça, TNS Rating ölçüm şirketi verilerine göre, Pazartesi programları arasında ABC1+20 kategorisinde 11,05 rating ve yüzde 24,36 izlenme payı ile birinciliğini yine kimseye kaptırmadı.

Paramparça; Tüm kişilerde de yüzde 9,69 reyting, yüzde 22,33 izlenme payı , A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 8,92 reyting ve yüzde 21,20 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.

Farklı zamanlarda yaşanan iki kaza ile yolları kesişen 6 kişinin ayrılmaz bağlarla birbirlerine bağlanmasını ele alan, sezonun en iddialı dizisi Paramparça, her Pazartesi günü saat 20:30’da Star TV’de!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER