Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde olaylar!

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde olaylar!
Ekranların fenomen yarışma programı Bu Tarz Benim’in, sürprizlerle dolu Eleme Gecesi Cumartesi akşamı herkesi ekran başına kilitledi.
 
Sunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor. Muhteşem Eleme Gecesi’nde, Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy da  jüri koltuğuna oturdu. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, jüriye tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf ettiler.
  
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde bu hafta; Metin Şentürk ve İsmail YK muhteşem sahne performanslarıyla izleyicileri coşturdular. Birbirinden eğlenceli şarkıların yer aldığı program, Cumartesi akşamına damgasını vurdu.
 
Yarışmacılar bu hafta, “Unutulmaz Aşklar” konsepti ile izleyicilerin karşısına çıktılar. Her çiftin unutulmaz bir aşk hikayesini canlandırdığı Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde, birbirinden güzel ve ilginç kıyafetler giyen yarışmacılar adeta izleyicileri büyüledi. Çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan aldılar.


 
Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde, Cansu, Tuba ve Esra ile Serhan, Egemen ve Okan en düşük puanı alarak jürinin karşısına geçti. Jürinin kararı sonucu  ise Esra, Tuba, Serhan ve Okan, yarışmaya ve 100 Bin liraya veda eden isimler oldu.


 
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde jüri tarafından ismi söylenerek elenen yarışmacı Serhan, stüdyoyu terk etti. Elendiği için stüdyoyu terk eden Serhan’ın bu tepkisi, jüri üyelerini ve izleyicileri oldukça şaşırttı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER