Alexandra Daddario, CBS All Access'in Why Women Kill dizisinin kadrosuna katıldı

Alexandra Daddario, CBS All Access'in Why Women Kill dizisinin kadrosuna katıldı
Online yayın platformu CBS All Access'in duyurusu Eylül 2018'de yapılan yeni dizisi Why Women Kill'in kadrosuna Alexandra Daddario (San Andreas, True Detective) da katıldı.

Yeni diziyi Desperate Housewives'ın ve Devious Maids'in yaratıcısı olarak bilinen Marc Cherry hazırlayacak. Komedi-drama türündeki dizinin hikayesi üç farklı zamanda ve üç kadın etrafında geçiyor: 60'lı yıllarda bir ev hanımı, 80'li yıllarda sosyeteden bir kadın ve 2000'lerde bir avukat. Kadınların hepsi evliliklerindeki ihanetle yüzleşiyorlar ve dizide kadınların rolleri farklı olsa da ihanete verdikleri tepkinin farklı olmadığı anlatılıyor.

Kadroya dahil olan Alexandra Daddario 2018 döneminde yer alacak. Güzel ve tatlı Jade, kendisini rahatsız eden eski sevgilisinden uzaklaşıp Taylor ve Eli'ın evine sığınıyor. Çifte yardım etmesiyle kendisini başlarda sevdiren Jade aslında göründüğünden daha fazlasına sahip, biraz deli bir kadın.

Ginnifer Goodwin (Once Upon a Time) bahsi geçen ev hanımını, Lucy Liu (Elementary) ise sosyetik kadını oynayacak. Why Women Kill'in yapımcılığını Imagine Television ve CBS Television Studios üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER