Ginnfer Goodwin, Why Women Kill dizisinin kadrosuna katıldı

Ginnfer Goodwin, Why Women Kill dizisinin kadrosuna katıldı
Online yayın platformu CBS All Access'in duyurusu Eylül 2018'de yapılan yeni dizisi Why Women Kill'in kadrosuna Ginnifer Goodwin de dahil oldu.

Yeni diziyi Desperate Housewives'ın ve Devious Maids'in yaratıcısı olarak bilinen Marc Cherry hazırlayacak. Komedi-drama türündeki dizinin hikayesi üç farklı zamanda ve üç kadın etrafında geçiyor: 60'lı yıllarda bir ev hanımı, 80'li yıllarda sosyeteden bir kadın ve 2000'lerde bir avukat. Kadınların hepsi evliliklerindeki ihanetle yüzleşiyorlar ve dizide kadınların rolleri farklı olsa da ihanete verdikleri tepkinin farklı olmadığı anlatılıyor.

Once Upon a Time dizisiyle tanınan Goodwin, bahsi geçen ev hanımı Beth Ann'i canlandıracak. Kibar, eğlenceli ve sıcak birkadın olan karakter, dünyası kocasının etrafında dönen ve onakarşı korumacı olan biri. Dolayısıyla Rob'un ihanetini kabul etmesi kolay olmuyor. Kadrodaki isimlerden Lucy Liu ise sosyetik kadını oynayacak.

Why Women Kill'in yapımcılığını Imagine Television ve CBS Television Studios üstlendi. Goodwin, Why Woman Kill haricinde modern versiyonuyla geri dönen bilim kurgu dizisi Twilight Zone'un bölümlerinden birisiyle de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER