Lucy Liu, Why Women Kill dizisinin başrol oyuncusu oldu

Lucy Liu, Why Women Kill dizisinin başrol oyuncusu oldu
Online yayın platformu CBS All Access'in duyurusu Eylül 2018'de yapılan yeni dizisi Why Women Kill'in başrollerinden birisi belli oldu. Lucy Liu kadroya dahil oldu.

Yeni diziyi Desperate Housewives'ın ve Devious Maids'in yaratıcısı olarak bilinen Marc Cherry hazırlayacak. Komedi-drama türündeki dizinin hikayesi üç farklı zamanda ve üç kadın etrafında geçiyor: 60'lı yıllarda bir ev hanımı, 80'li yıllarda sosyeteden bir kadın ve 2000'lerde bir avukat. Kadınların hepsi evliliklerindeki ihanetle yüzleşiyorlar ve dizide kadınların rolleri farklı olsa da ihanete verdikleri tepkinin farklı olmadığı anlatılıyor.

Yedi sezondur yer aldığı Elementary dizisi final sezonuyla ekrana veda edecek olan Liu, bahsi geçen sosyetik kadın Simone'u canlandıracak. Kendine güveni tam, görünüşüne çok önem veren, alışverişi ve parti vermeyi çok seven Simone'un kocası Karl'la harika olduğunu düşündüğü bir ilişkisi var. Ama kocasının kendisini aldattığını fark edince mükemmel olduğunu düşündüğü hayatı yerle bir oluyor.

Why Women Kill'in yapımcılığını Imagine Television ve CBS Television Studios üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER