Michael Emerson, Evil dizisinin kadrosuna dahil oldu

Michael Emerson, Evil dizisinin kadrosuna dahil oldu
Michael Emerson'un yeni dizi projesi belli oldu. 4 Mart'ta başlayacak Umberto Eco'nun romanından uyarlama The Name of the Rose dizisiyle de ekranda yer alacak olan Michael Emerson (Lost, Person of Interest) Evil dizisinin kadrosuna katıldı.

CBS'ten pilot bölümü için onay alan projeyi kanalın dizilerinden The Good Wife'ın ve uzantısı The Good Fight'ın yaratıcıları Robert-Michelle King çifti hazırlıyor. Başrolde yer alacak aktöre Katja Herbers (Westworld) ve Mike Colter (Luke Cage) eşlik edecek. Hazırlanacak pilot bölümün dizi onayı alıp almayacağı mayıs ayında belli olacak.

David DaCosta (Colter), Katolik bir rahiptir ve Kilise tarafından açıklanamayan bir olayın doğa üstü veya bilimsel açıklamasının olup olmadığını bulmakla görevlendirilir. David kriminal psikolog Kristen Benoist (Herbers) ve mavi yakalı bir müteahhit ile iş birliği yapar, üçü birlikte işe koyulur.

Kadroya yeni dahil olan Emerson, Townsend adında dışardan kibar ve güvenilir gibi görünen ama aslında yanıltıcı bir görünüşe sahip birini oynayacak. Önemli bir cinayet davasında savunma için ciddi bir tanık olan Townsend, aslında kendisini takip edenleri şiddete ve cinayete teşvik edebilecek bir adam.

Aktörün yakın dönem TV kariyerinde Mozart in the Jungle, Arrow ve Claws da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER