Josh Radnor, Al Pacino'lu The Hunt dizisinin kadrosuna katıldı

Josh Radnor, Al Pacino'lu The Hunt dizisinin kadrosuna katıldı

How I Met Your Mother dizisiyle bilinen ve son olarak Rise dizisinde oynayan Josh Radnor, Al Pacino'lu The Hunt dizisine katıldı. Kadrosunda Logan Lerman'ı ve Jerrika Hinton da bulunduran diziyi online platformlardan Amazon yayınlanacak. Dizinin sezonu 10 bölüm sürecek.

Get Out'ın senaryosuyla Oscar kazanan Jordan Peele'in baş yapımcılığını üstlendiği yeni dizinin hikayesi 1977'de New York'ta geçiyor ve merkezinde Nazi avcısı olan bir grup yer alıyor. Grup yüzlerce yüksek rütbeli Nazi yetkilisinin aramızda yaşadığını ve birlikte yeni bir komplo planladıklarını keşfediyor. Bununla birlikte onların yaptığı kanlı planı durdurmak ve adaleti sağlamak için harekete geçiyorlar.

The Hunt'ta Lerman büyükannesini öldüren kişiyi bulmak için çıktığı yolda kendisini Nazi karşıtı bir organizasyonun içinde bulan Jonah Heidelbaum'u, Al Pacino ise onun akıl hocası Meyer'i oynayacak. Kadroya yeni katılan Radnor, Meyer'ın organizasyonu için çalışan ünlü film yıldızı Lonny Flash'ı canlandıracak.

Projenin yaratıcısı David Weil, senaryoyu ve şirketi Monkeypaw Productions üzerinden yapımcılığı üstlendi. The Hunt'ın kadrosunda Lena Olin, Carol Kane, Saul Rubinek, Tiffany Boone, Louis Ozawa Changchien, Greg Austin ve Dylan Baker gibi isimler de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER