Big Little Lies ikinci sezonuyla Haziran ayında ekranlara dönüyor

Big Little Lies ikinci sezonuyla Haziran ayında ekranlara dönüyor

HBO'nun ilk sezonuyla büyük beğeni ve pek çok ödül kazanan dizisi Big Little Lies, Haziran ayında geri dönüyor. HBO, önüüzdeki aylarda ekrana getireceği bazı dizilerin başlangıç tarihlerini duyururken dizinin döneceği zamanı da açıkladı.

Liane Moriarty'nin kitabından uyarlanan Big Little Lies'ı televizyon için David E. Kelley uyarladı ve yedi bölüm sürecek ikinci sezonunun da senaryosunu yazdı. Dizinin ilk sezonunda yer alan isimlerden Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Adam Scott, Laura Dern, Shailene Woodley, Zoë Kravitz, Iain Armitage, James Tupper ve Jeffrey Nordling ikinci sezonda da yer alacak.

Big Little Lies, ikinci sezonu öncesi Perry'nin annesi Mary Louise Wright'ı canlandırmak üzere Meryl Streep'i kadrosuna dahil etti. İkinci sezonda Douglas Smith, Kathryn Newton, Sarah Sokolovic, Robin Wiegert, Merrin Dungey, Martin Donovan, Crystal Fox, Poorna Jagannathan ve Denis O'Hare de yer alacak.

Dizinin yeni sezonunda yalanların habisliği, evliliklerin kırılganlığı, ebeveynlikteki vahşilik, ilişkilerin bozulması, sadakatin sarsılması gibi konular olacak. Tabii ki duygusal ve fiziksel yaralanmanın da sezona dahil olma ihtimali bulunuyor. 

HBO, Veep'in yedinci ve final sezonunun 31 Mart'ta ve İspanyolca dizisi Los Espookys'in  Haziran 2019'da başlayacağını da duyurdu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER