Danai Gurira da The Walking Dead'den ayrılıyor

Danai Gurira da The Walking Dead'den ayrılıyor

The Walking Dead bir oyuncusunu daha kaybediyor. The Hollywood Reporter, dizide Michonne karakterini canlandıran Danai Gurira'nın ayrılacağını duyurdu.

Sevilen zombi draması birkaç gün önce 10. sezonu için onay almıştı. Habere göre Gurira gelecek sezonun birkaç bölümünde yer aldıktan sonra diziye veda edecek. The Walking Dead'in dokuzuncu sezonunun ilk yarısı devam ederken Rick'i canlandıran Andrew Lincoln ve Maggie'yi canlandıran Lauren Cohan de diziye veda etmişlerdi. Ardından Lincoln'ün başrolde yer alacağı üç The Walking Dead filminin ekrana geleceği duyurulmuştu. Michonne karakterinin sonrasında AMC'nin hazırladığı The Walking Dead filmlerinde yer alması bekleniyor.

Birkaç ay önce Norman Reedus (Daryl) ve Melissa McBride'ın (Carol) diziye devam etmek için kanalla anlaştığı da duyurulmuş, Gurira'nın ise görüşmelere devam ettiği belirtilmişti. Son dönemde Black Panther filmiyle gündemde olan Gurira'nın karakteri çizgi roman uyarlaması zombi dramasına üçüncü sezonda dahil oldu.

Sevilen zombi draması bu pazar gecesi yayınlanacak yeni bölümüyle ekranlara dönüş yapacak ve dokuzuncu sezonunun ikinci yarısı başlayacak. FX Türkiye ise bölümü 11 Şubat akşamı 21:30'da yayınlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER