Denis O’Hare, Big Little Lies'ın ikinci sezon kadrosuna katıldı

Denis O’Hare, Big Little Lies'ın ikinci sezon kadrosuna katıldı
HBO'nun ilk sezonuyla büyük beğeni ve pek çok ödül kazanan dizisi Big Little Lies'ın kadrosuna Denis O'Hare de dahil oldu. Son olarak This is Us ile ekrana gelen ve konuk oyuncu dalında Emmy adaylığı kazanan aktör, Ira Farber isminde yeni bir karakteri canlandıracak.

Liane Moriarty'nin kitabından uyarlanan Big Little Lies'ı televizyon için David E. Kelley uyarladı ve yedi bölüm sürecek ikinci sezonundan da senaryosunu yazdı. Dizinin ilk sezonunda yer alan isimlerden Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Adam Scott, Laura Dern, Shailene Woodley, Zoë Kravitz, Iain Armitage, James Tupper ve Jeffrey Nordling ikinci sezonda da yer alacak.

Big Little Lies, ikinci sezonu öncesi Perry'nin annesi Mary Louise Wright'ı canlandırmak üzere Meryl Streep'i de kadrosuna dahil etti. İkinci sezonda Douglas Smith, Kathryn Newton, Sarah Sokolovic, Robin Wiegert, Merrin Dungey, Martin Donovan, Crystal Fox ve  Poorna Jagannathan da yer alacak.

HBO'nun açıklamasına göre dizinin yeni sezonunda yalanların habisliği, evliliklerin kırılganlığı, ebeveynlikteki vahşilik, ilişkilerin bozulması, sadakatin sarsılması gibi konular olacak. Tabii ki duygusal ve fiziksel yaralanmanın da sezona dahil olma ihtimali bulunuyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER