NBC, New Amsterdam dizisine 2. sezon onayını verdi

NBC, New Amsterdam dizisine 2. sezon onayını verdi

NBC, yeni dizilerinden New Amsterdam'a ikinci sezon onayı verdiğini duyurdu. Böylece kanal, bu sezonki yeni dizilerinden ilkine onay vermiş oldu.

İlk sezonu aldığı uzatma sayesinde 22 bölüm sürecek olan dizi, Eric Manheimer'ın Twelve Patients isimli kitabından uyarlanarak ekrana geldi. Başrolünde The Blacklist ve 90210 dizileriyle bilinen Ryan Eggold yer alıyor. Kadrosunda Janet Montgomery, Freema Agyeman, Jocko Sims, Tyler Labine ve Anupam Kher gibi isimler de bulunuyor.

Medikal drama dizilerinden birisi olan yapımda Dr. Max Goodwin, New Amsterdam isimli hastanenin başına geçer. Sık sık yönetici değiştiren, çoğunluğun bir yıl bile kal(a)madığı bir işi kabul etmiştir. İhmal edilmiş bu hastaneyi toparlamaya kararlıdır. Max aynı zamanda hamile eşi olan bir adam, doğumun bazı riskleri var ve eşiyle arasındaki buzları eritmeye çalıştığı bir dönemde. Tüm bunların üstüne bir de kendisiyle ilgili önemli bir sağlık sorunu var. 

Dizide hastalarla birlikte doktorların özel hayatında olup bitenler de anlatılıyor. New Amsterdam, A.B.D.'de sezonun en yüksek reyting alan ikinci dizisi konumunda ve sadece Manifest'in ardında yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER