O Ses Türkiye’de büyük final!

O Ses Türkiye’de büyük final!
Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş, Mazhar Alanson ile Özkan Uğur!

Her biri final akşamına en iddialı yarışmacılarıyla gelebilmek için ellerinden geleni yaptı. Şimdi, O Ses Türkiye’nin bu sezon ki son akşamında, yarışmanın büyük finalinde yarışmacılarına en iyi şekilde destek olacaklar. Bakalım bu sene hangi jüri üyesinin takımından bir yarışmacı O Ses Türkiye’nin kazananı olacak?

Bu akşam final heyecanının yaşanacağı O Ses Türkiye’de nefesler tutuldu, izleyiciler kazananın kim olacağını merak ediyor! Final akşamında yarışmanın en iyi 4 ismi sahneye çıkacak ve SMS oylamasında en fazla oyu alarak yarışmanın kazananı olmaya çalışacak. Kendisi gibi finale kadar gelmeyi başarmış çok güçlü rakiplerini geride bırakıp bu akşamın kazananı olmak ise hiç kolay olmayacak. Birden çok şarkı seslendirecek yarışmacılar, bugüne kadarki en iyi performanslarını sergileyerek güçlü rakiplerinin arasından sıyrılmak zorunda.

Performansları halk oylaması ile değerlendirilecek olan yarışmacılar, en iyi performanslarıyla yarışmada birinciliği göğüslemeye çalışırken jüri üyeleri de özel şovlarıyla final akşamına damgasını vuracak. Jürinin tüm sezonun değerlendirmesini de yapacağı programda yaşanan diyaloglar izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

O Ses Türkiye, 18 Şubat Çarşamba günü saat: 20:00'de final bölümüyle TV8 ekranında.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER