DC Universe'ün yeni dizisi Doom Patrol 15 Şubat'ta başlıyor

DC Universe'ün yeni dizisi Doom Patrol 15 Şubat'ta başlıyor
DC Comics'in yeni online yayın platformu DC Universe'te yayınlanacak Doom Patrol 15 Şubat'ta başlıyor. Yakın zaman önce yayın tarihi duyurulan diziden ilk teaser video da geldi. D izinin ilk sezonu 13 bölüm sürecek.

Drama türündeki yapımda DC'nin karakterlerinden Robotman, Negative Man, Elasti-Girl ve Crazy Jane ile onları yöneten deli bilim adamı Dr. Niles Caulder'ın (The Chief) hikayesi anlatılacak. Doom Patrol'un üyelerinin her birisi kendilerine özel güçler veren kazalar geçirmiştir, ancak hepsinin çeşitli yaraları ve görüntü bozuklukları vardır. Travma geçiren ekibi The Chief buluyor ve onları Dünya'yı korumak için tuhaf gizemleri çözmek amacıyla bir araya getiriyor.

Kadroda Brendan Fraser (Robotman), April Bowlby (Elasti-Woman), Diane Guerrero (Crazy Jane), Timothy Dalton (Dr. Niles Caulder), Joivan Wade (Cyborg) ve Alan Tudyk (Mr. Nobody) yer alıyor. Senaryosunu Jeremy Carver'ın kaleme aldığı projenin baş yapımcılığını Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti ve Sarah Schechter üstlendi.

DC Universe'ün ilk dizisi Titans, 11 bölümlük sezonunu bugün yayınlanan bölümle tamamladı ve ikinci sezonuyla geri dönecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER