Şampiyon filminin oyuncuları, Deniz Ali Tatar’la 6.Seans’a konuk oldu!

Şampiyon filminin oyuncuları, Deniz Ali Tatar’la 6.Seans’a konuk oldu!
Sinemaseverlerle YouTube’da buluşan “Deniz Ali Tatar’la 6.Seans”ta, sinemaya dair merak edilenler konuşulmaya devam ediyor! Jokey dünyasının efsane jokeyi Halis Karataş’ın ve büyük aşkı Begüm Atman’ın hikayesini konu alan “Bizim İçin ŞAMPİYON” filminin oyuncuları, programın yeni bölümlerinin konukları oldu!

Filmin oyuncularından Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan, filme dair merak edilenleri Deniz Ali Tatar’a anlattı…

‘Yönetmenimizle konuştuğumuzda, Halis Karataş’ı birebir takid yapmaktan çok film için kendi ‘Halis’ imizi yaratalım istedik’ diyerek hazırlanma sürecini anlatan Ekin Koç, filmle birlikte ‘at kültürü’ nü de keşfetmenin bir zevk olduğundan bahsediyor.  Canlandırdığı ‘Begüm’ karakterini; kırılgan ama güçlü ve asla pes etmeyen biri olarak tanımlayan Farah Zeynep Abdullah, senaryonun kendi dünyası olduğundan söz ediyor. Filmin hikayesini ‘insana dokunan bir hikaye’ olarak tanımlayan Fikret Kuşkan, Özdemir Atman’ı canlandırmaktan gurur duyduğunu belirtiyor.

Deniz Ali Tatar, 6.Seans programıyla YouTube kanalında daha birçok film, oyuncu ve yönetmenle buluşmaya devam ediyor. Tatar’ın YouTube kanalından daha birçok röportaja ulaşabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER