''Ve Kazanan'' 21 Şubat günü başlıyor!

''Ve Kazanan'' 21 Şubat günü başlıyor!
Kenan Doğulu ve Şebnem Ferah’ın ilk kez bir TV programı için bir araya geldiği yarışmanın yayın tarihi belli oldu. Ekranların iddialı yarışmasında sona yaklaşıldı. Yoğun geçen eleme ve provaların ardından, Ve Kazanan izleyicisi ile buluşacak.
 
Yarışma için Türkiye’nin birçok ilinde, aynı zamanda Azerbeycan ve Hollanda’da da seçmeler yapıldı. Müzik otoriterileri, başvuran 7000 kişinin performansları arasında en iyi sesleri bulmak için oldukça zorlandı. Ve Kazanan’da Şebnem Ferah ve Kenan Doğulu yorumlarıyla yarışmacılara destek olacak ve jüriye liderlik yapacak. Yarışmanın sunuculuğunu ise Uraz Kaygılaroğu üstleniyor.
 
Dünyanın pek çok ülkesinde “The winner is” ismiyle  izlenme rekorları kıran yarışmanın en büyük özelliği; yarışmacıların oylama sonucunu görmeden, kendilerine teklif edilen parayı alıp, yarışmadan çekilme hakkının olması.Yapımcılığını Promore Prodüksiyon’un üstlendiği yarışmada  kazanmak için sadece muhteşem bir sese sahip olmak yeterli değil, yarışmacıların riske girip, doğru zamanda doğru kararı vermeleri gerekiyor. 
 
Ve Kazanan, 21 Şubat Cumartesi, 20.00’de Star’da başlıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER