''O Ses Türkiye'' Özel!

''O Ses Türkiye'' Özel!
Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş ve Mazhar Alanson ile Özkan Uğur bu sezon yaşadıkları en eğlenceli anlarlarla ekranlarınızda olacak. Çok sevilen jüri üyelerinin bugüne kadar yarışma sırasında sergiledikleri muhteşem performanslar izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak. Birbirinden yetenekli yarışmacıların akıllarda yer etmiş performanslarını izlerken, jürinin kahkahalarla izlediğiniz diyalogları da TV8 ekranlarında yeniden sizlerle buluşacak.

Yarı finale kalmayı başaran Elnur Hüseynov, Zeo Jaweed, Osman Vahit Özdal, Sahil Ekmekçi, Kaya Aslantepe, Sarper Arda Akkaya, Emrah Güllü ve Muhammet Vanal’ın bugüne kadarki en iyi performanslarının gösterileceği O Ses Türkiye Özel bölümünde, yarı final öncesinde yarışmış,  akıllarda yer etmiş yarışmacıların renkli performansları da ekranlarınıza gelecek.

O Ses Türkiye Özel bölümünde bu akşam; sezonun en renkli yarışmacıları, en iyi performanslar, jürinin birbirinden eğlenceli diyalogları ve bununla birlikte izleyicilerde iz bırakan duygusal dakikalar da TV8 ekranlarında sizlerle olacak.

O Ses Türkiye Özel, 16 Şubat Pazartesigünü saat: 20:00'de Tv8 ekranında.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER