Meryem Uzerli’nin dönüşü de muhteşem oldu…

Meryem Uzerli’nin dönüşü de muhteşem oldu…
5 yıldır üst üste Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası seçilerek başarısını tescilleyen Elidor, yılın ilk sürprizini paylaştı.  “Bu sevgi devam ediyor” mesajıyla tüketicilerine seslenen Elidor, 2015 iletişiminde marka yüzü olarak Meryem Uzerli ile yolculuğuna devam edeceğini açıkladı. Yeni projeleri heyecanla beklenen ve Elidor’la muhteşem bir dönüş yapan Meryem Uzerli’nin de konuk olduğu medya toplantısında, ünlü yıldızın rol aldığı reklam filminin de ilk gösterimi yapıldı.80 ülkede milyonlarca kadının saç bakım ve güzelliği alanındaki beklentilerine odaklanarak pek çok başarılı projeye imza atan Elidor, Türkiye’deki yükselişine devam ediyor. Yüzde 20’lik payı ile pazarın liderliğini elden bırakmayan Elidor, 5 yıldır üst üste Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası olmanın mutluluğunu takipçileri ile paylaşıyor. Marka-tüketici ilişkisine yeni bir soluk getiren ve tüketicileriyle arasındaki ilişkiyi gerçek bir sevgi hikayesine dönüştüren Elidor, yeni dönemde takipçilerine “bu sevgi devam ediyor” mesajıyla sesleniyor. 2015’te takipçilerine yine sürprizler sunacak olan Elidor’a güzelliği, samimiyeti, doğallığı ile Türk halkının kalbinde çok özel bir yeri olan, Meryem Uzerli eşlik ediyor.
 
Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almayı başaran Elidor, bu başarısının altında yaratıcılık, empati, samimiyet ve sürekli yenilik anlayışı olduğunu belirtiyor. Meryem Uzerli ile birlikte yıl boyunca farklı projeleri hayata geçirecek olan Elidor, genç kızların hayallerini taçlandıracağı yeni projelerle 2015’e damgasını vurmaya hazırlanıyor.

 

Meryem Uzerli’nin Elidor’la muhteşem dönüşü
Elidor’la ekranlara muhteşem bir dönüş yapan Meryem Uzerli, Berlin’de başlayan ve Türkiye’ye uzanan reklam filmi çekimlerinde hem yorgunluğu hem de eğlenceyi bir arada yaşadığını belirtti. Uzerli sözlerine “2 yıldır süren, benim için de özlem dolu bekleyiş, nihayet sona erdi. Şimdi yepyeni bir yolculuğa üstelik Elidor gibi çok büyük bir sevgiyi ifade eden markanın takipçileriyle birlikte çıkacağım, çok heyecanlıyım… Çekimlere Berlin’de başladık. Yaşadığım yer olduğu için söylemiyorum ama Berlin gerçekten dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Ama filmde de gördüğünüz üzere kalbimin sesini dinlediğimde olmam gereken yerin İstanbul olduğunu biliyorum. Çekimleri Berlin’in ikonik olarak adlandırılacak çok özel yerlerinde gerçekleştirdik. Çok ama çok keyifli bir çalışma oldu. Her ne kadar Berlin’de hava buz gibi de olsa” şeklinde devam etti.

Meryem Uzerli
ile takipçilerine “bu sevgi devam ediyor” mesajıyla seslenen Elidor’un 2015 planında daha birçok farklı sürprizler yer alıyor.
  
 
 

 
 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER