Sevgili Komşum filminin galası yapıldı!

Sevgili Komşum filminin galası yapıldı!
Sezonun merakla beklenen TN yapımı “Sevgili Komşum” filminin galası Vadistanbul Cinemaximum sinemalarında gerçekleşti. Yönetmenliğini Taner Elhan’ın, yapımcılığını ise Tanay Abbasoğlu’nun üstlendiği filmin gösterişli galasına birbirinden ünlü isimler katıldı.
 
Çarpıcı komşuluk ilişkileriyle seyirciyi şaşırtacak olan filmin başrollerinde Selin Şekerci, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar, Erkan Can, Emre Altuğ, Serap Matyaş, Ozan Bilen ve Ayşen Gruda yer aldığı alıyor.
 
Senaryosunu Onur Ünlü ve Selcan Özgür’ün kaleme aldığı “Sevgili Komşum” filminin oyuncuları, gösterim öncesi kırmızı halıda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 
“OYUN İÇİNDE OYUN VAR”
 
Emre Altuğ: “Çok keyifli bir film oldu. Filmin senaryosu çok usta bir kalem tarafından yazılmış. Resmen oyun içinde oyun var. Ekip de çok iyiydi, filmi çekerken çok keyif aldık. Sevgili Komşum’da Doktor Ragıp olarak karşınıza çıkacağım. Biraz enteresan bir doktor… Filmdeki herkes bir karakterden daha fazlasını oynuyor” dedi.
 
SEYİRCİ ÇOK ŞAŞIRACAK!
 
Selin Şekerci ise heyecanını: “Çok tatlı bir ekibiz. Bu filmde çok iyi oyuncularla çalıştım. Ortaya farklı ve tatlı bir hikaye çıktı. Seyirciyi şaşırtacağımıza inanıyorum. Umarım bizim heyecanımız onlara da geçer.” sözleriyle dile getirdi.
 
Sezin Akbaşoğulları: “Filmi merakla bekliyoruz. Oyuncular olarak değişik bir film olduğunu düşünüyoruz. Filmi anlatmak mümkün değil. Selim bayraktar ile bir evliliğimiz var ama neler olacak bilemiyoruz”.
 
SELİM BAYRAKTAR: “BU FİLM KARA KOMEDİNİN KARŞILIĞI!”
 
Selim Bayraktar: “Film tam olarak kara komedinin karşılığı… Eski komşuluklarla günümüzdeki komşulukların farkını izleyeceğiz. Önceden kapı aralıklarından bakıldığında ‘aman komşumun başına bir şey mi geldi ona yardım edeyim mi acaba’ diye düşünülürdü ama günümüzde nüfus sayısının artmasıyla birlikte kapının deliğinden bakarken ‘acaba komşumun cebi dolu mu’ deniliyor. Belki komşunun diz kapağına göz dikiyoruz, belki de böbreğine göz dikiyoruz… Herkese iyi seyirler dilerim.” dedi.
 
Galaya Onur Ünlü, Hazar Ergüçlü, Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, Buğra Gülsoy, Furkan Andıç, Dilan Çiçek Deniz, Berrak Tüzünataç, Arzu Yanardağ, Tümer Metin, Gamze Topuz, Yılmaz Vural, Güven Kıraç, Bülent Çolak, Ali Eren, Fırat Topkorur, Bora Cengiz, Onur  Dilber, Özgür Özgülgün, Ruhi Sarı, Serdar Orçin, gibi isimler katıldı.
 
“Ev alma komşu al”ın önemini bir kez daha gözler önüne serecek olan “Sevgili Komşum” 19 Ekim’de sinemalarda!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER