Herkes Cihan'ın vurulma anına kilitlendi!

Herkes Cihan'ın vurulma anına kilitlendi!
AŞK, SEVGİ, UMUT, ENTRİKA VE ÖFKENİN  İÇİÇE GEÇTİĞİ PARAMPARÇA’DA CİHAN’IN VURULMA SAHNESİ PAZARTESİ GECESİNE DAMGASINI VURDU!

ABC1, TOTAL VE AB GRUBUNDA ULAŞTIĞI YÜKSEK RATİNGLERLE TÜM PROGRAMLARDA ZİRVEYİ KİMSEYE BIRAKMAYAN PARAMPARÇA, 11. BÖLÜMÜYLE DE YİNE TÜRKİYE’NİN EN ÇOK İZLEDİĞİ PROGRAM OLDU

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirket Endemol’ün Türkiye’de yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya’nın paylaştığı “Paramparça”,  duygu ve heyecan dolu sahneleriyle milyonları ekrana kilitledi.12,27 RATİNGLE ZİRVEDE TEK BAŞINA!
Paramparça, TNS Rating ölçüm şirketi verilerine göre, Pazartesi programları arasında ABC1+20 kategorisinde 12,27 rating ve yüzde  26,69 izlenme payı ile son dönemin en yüksek ratingine ulaştı. Paramparça;  Tüm kişilerde de  yüzde 11,39 reyting, yüzde 26,33 izlenme payı , A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 10,24 reyting ve yüzde  23,98 izlenme payı, ile milyonları ekran başına kilitledi ve günün en çok izlenen programı oldu.

 
CİHAN’IN VURULMA ANI ŞOK ETTİ!
 Paramparça’nın 11. bölümüne iki önemli olay damgasını vurdu. Dilara ve Alper’in herkesden sakladıkları büyük sırları ortaya çıktı. Cihan, Alper’in, karısı Dilara’nın kardeşi olduğunu öğrenince inanmakta zorlandı. Şirket yönetim kurulundan çıkartılan Alper ise öfkeyle gittiği restoranın önünde Cihan’ın üzerine yürüdü. Kavgada Alper’in elindeki tabancanın ateş alması sonucu Cihan’ın vurulduğu anlar ise milyonları soluksuz bıraktı. Cevap bekleyen sorular için “Paramparça” hayranları Pazartesi gününü şimdiden iple çekiyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER