Kanal D'den büyük atak: Dijitalcilik!

Kanal D'den büyük atak: Dijitalcilik!
Kanal D'nin Pazartesi akşamları yayınladığı, Uğraş Güneş'in senaryosunu yazdığı ve başrollerinde Şebnem Bozoklu, Uğur Polat, Kaan Yıldırım, Salih Bademci'nin rol aldığı "suç-komedisi" Ulan İstanbul televizyona veda ediyor. Üzülmeyin.. Diziyi artık internet ortamında izleyeceksiniz.

Mesut Yar'ın bugün köşesine taşıdığı habere göre dizi şimdilik 45 dakika olarak yayınlanacak. Bütün dünyanın digital platformlarda dizi izlemeye başladığı bu dönemde Ulan İstanbul bir ilki başlatıyor.

Dizinin yeni bölümlerinin Kanal D'nin web sitesi üzerinden yayınlanacak. Ayrıca bölümlere iTunes ve Apple Tv üzerinden ulaşılması da planlanıyor. Elbette ücretli izleme olacak. Peki bölümleri kaç paraya izleyeceğiz? Genel alışkanlıklara göre dijital izlemeler 1.99 ila 2 lira arasında olduğuna göre Ulan İstanbul bölümleri de muhtemelen 1.99 olacaktır. Kanal D, bu konu hakkındaki detaylı bilgilendirmeyi 9 Şubat'ta sosyal medya'da başlatacağı lansman kampanyası ile yapacak.

Özetle bu Pazartesi yayına girecek olan 33. bölüm ile Ulan İstanbul son kez televizyonda yayınlanacak ve 34. bölümü dizinin yayın saatinde www.kanald.com.tr'den izleyeceğiz..

Devir dijital devri, Ulan İstanbul'un dijital izlenme oranlarının yüksek seyri sebebiyle ( web üzerinde 5 milyon civarı izleme alıyor) alınan bu cesur ve öncü karar için Kanal D'yi kutluyor sonuna kadar destekliyoruz!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER