Connie Britton ve Dylan McDermott da American Horror Story'ye geri dönüyor

Connie Britton ve Dylan McDermott da American Horror Story'ye geri dönüyor
Connie Britton ve Dylan McDermott da American Horror Story'ye geri dönecek isimlerin arasına katıldılar.

Sekizinci sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan antoloji türündeki dizinin yeni sezonu Murder House (1) ile Coven (3) sezonlarının birleşimi olacak. Britton ve McDermott'un ilk sezondaki hikayenin geçtiği eve yeni yaşınan Harmon çiftini canlandırmaları bekleniyor.

Yeni sezonun kadrosundaki isimlerden Sarah Paulson, ilk sezondaki karakteri Billie Dean, üçüncü sezondaki karakteri Cordelia'yı ve yeni karakter Venerable'ı oynayacak. Ayrıca Cordelia hala Supreme unvanına sahip olacak. Emma Roberts Coven'daki karakteri Madison'ı canlandıracak. Jessica Lange de ilk sezondaki karakteri Constance ile bir bölüme konuk olacak.

Coven sezonunda cadı olarak yer alan Stevie Nicks, Taissa Farmiga (Zoe), Gabourey Sidibe (Queenie), Lily Rabe (Misty Day) ve Frances Conroyü (Myrtle Snow) da Apocalypse isimli sezonda yer alacak diğer isimlerden. Ayrıca Leslie Grossman, Coco St. Pierre Vanderbilt; Billie Lourd Mallory; Adina Porter Dinah Stevens isimli karakterlerle ekranda olacaklar.

Daha önce Evan Peters'ın komik bir kuaförü canlandıracağı, Joan Collins'in de büyük annesini oynayacağı duyurulmuştu. Cody Fern ise ilk sezonda Britton'ın karakteri Vivian'ın Peters'ın karakteri Tate'den hamile kalarak doğurduğu bebeğin yetişkin haliyle ekranda olacak. Sezonda Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Jeffrey Bowyer-Chapman ve Kyle Allen gibi isimler de yer alacak.

American Horror Story: Apocalypse, 12 Eylül'de ekrana dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER