İki Film Birden Kuşağı ‘Beyoncé: Life is But A Dream’ | 'Fil'

İki Film Birden Kuşağı ‘Beyoncé: Life is But A Dream’ | 'Fil'
CNBC-e iki film birden kuşağında bu hafta;

ABD'li şarkıcı Beyoncé'nin yönetmenliğini üstlendiği otobiyografik televizyon filmi Life Is But a Dream ekrana geliyor.

Özel yaşamıyla gündeme gelmekten pek hoşlanmayan ve mahremiyetine saygı duymayan magazin muhabirlerine savaş açan Beyoncé Knowles, yönetmenlerinden biri olduğu bu otobiyografik belgesel ile iç dünyasının kapısını ilk kez aralıyor. Life is But A Dream’de profesyonel çekimlerin yanı sıra Beyoncé’nin dizüstü bilgisayarından seçilen çeşitli videolara da yer veriliyor; sanatçının hayranlarının daha önce sınırlarından içeri giremediği çok özel bir müzik evreninin sırları ortaya dökülüyor.

Bu belgeselde Beyoncé ayrıca, yaşadığı kişisel trajediler, önüne çıkan engeller ve mesleki hırsının ardında yatan nedenler hakkında ilk kez konuşuyor. Life is But A Dream’i izlerken, Beyoncé’nin günlüğünü okuyor gibi hissedeceksiniz.

Yayın tarihi: 7 Şubat Cumartesi saat: 22:00'de CNBC-e'de.Gus Van Sant’ın yönettiği Altın Palmiyeli Fil (Elephant), sıradışı tekniklerle çekilmiş ve gerçek olaylardan ilham almış bir film.

Fil (Elephant)’e konu edilen okul katliamı, kısmen de olsa, daha önce Michael Moore’un da belgeseline konu olan 1999’daki Columbine Lisesi Katliamı’na dayanıyor. Film, Columbine Lisesi’ndeki bir grup gencin, okul cinayetleri konu başlığı altında yaşanan bir günlerine odaklanıyor. Öğrenciler, kafeteryada oturmuş sohbet ederken içeriye giren iki öğrenci, diğer öğrencilerin hepsini öldürür.

Yayın tarihi: 7 Ocak Cumartesi saat: 24:00'de CNBC-e'de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER