Artfulliving'e yeni ara yüz!

Artfulliving'e yeni ara yüz!

Sanat, kültür yaşam ve edebiyat alanlarında geniş bir yelpazede konuları buluşturan Artfulliving 'in yeni ara yüzü sanatseverler ile buluştu.

Türkiye ve dünyadan sanat ve kültür yaşam etkinliklerinin nabzını tutan, sanatı ve sanatçıları takipçileri ile buluşturan Artfulliving yenilenen ara yüzünü sanatseverlerin deneyimine sundu.

Artful Living Türkiye’nin sanat portalı olma amacıyla bilgi paylaşımını, sanatsal üretimi destekleyerek bu alanda bir bellek oluşturmayı ön planda tutarak çoksesliliğe, yeniliğe ve yaratıcılığa sahip çıkıyor. Yeni projeler oluşturarak, toplumun her kesiminden ve her yaştan insanı sanatla buluşturacağı bir gelecek tasarlayaran Artfulliving açıldığı günden bugüne 162.870 kişilik kullanıcı sayısına ulaştı.

Sadece etkinliklerle değil, sürekli sergiler, performanslar, buluşmalar ve oluşacak insani doku ile hayata geçecek olan bu kurgu, yine aynı konsept ile oluşturulan sanat portalı Artfulliving ile dijital dünyaya da taşınıyor.

Sosyal medyayla da iç içe kurgulanan Artfulliving, ziyaretçilerine nitelikli içeriğine Facebook ve Twitter başta olmak üzere, sosyal medya hesaplarından da ulaşma imkanı sağlıyor. Artful Living sosyal medya çalışmaları ile 6.610.150 bin kişiyi sanat ile buluşturdu.

Contemporary Istanbul, Art International ve IF Film gibi geniş izleyici kitlesine sahip festivallerin medya sponsoru olarak da sanata desteğini sürdüren portal, çok yakında İngilizce yayına da başlayarak, Türk sanatını Dünya ile buluşturmayı hedefliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER