Renée Zellweger, Netflix'in What/If dizisinin başrolünde yer alacak

Renée Zellweger, Netflix'in What/If dizisinin başrolünde yer alacak
Sinemadan televizyona geçen ünlü yıldızlara Renée Zellweger de katıldı. Aktristin yeni dizisi What/If'i Revenge dizisiyle bilinen Mike Kelley hazırlayacak ve Netflix'te ekrana gelecek. Dizinin sezonu 10 bölüm sürecek.

Oscar ödüllü aktris ilk sezonda Anne isimli bir karakteri canlandıracak. Projede iyi insanların çok kötü şeyler yapmaya başlamalarının hikayesi anlatılacak. Her sezonda farklı ahlaki hikayeler, verilen tek bir kararın bütün bir hayatı nasıl değiştirebleceği anlatılacak. What/If'in ekibinde Melissa Loy, Alex Gartner, Charles Roven, Robert Zemeckis ve Jack Rapke de yer alacak. Prodüksiyon eylül ayının başında Los Angeles'ta başlayacak.

Yeni dizi aynı zamanda Zellweger'in ilk dizi başrolü olma özelliğini de taşıyor. Aktris, son olarak 2001'de King of the Hill dizisi için seslendirme yapmış, ondan önce de 1994 yılında Rebel Highway'e konuk olmuştu. Film kariyerinde ise Jerry Maguire, Chicago, Nurse Betty, White Oleander, Bridget Jones üçlemesi ve kendisine Oscar kazandıran Cold Mountain gibi projeler bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER