The Alienist'in devam dizisi onay aldı: The Angel of Darkness

The Alienist'in devam dizisi onay aldı: The Angel of Darkness
The Alienist devam ediyor. TNT kanalının ilk sezonuyla beğeni toplayan ve altı Emmy adaylığı kazanan dizisinin devam etmesi için onay çıktı.

Daniel Brühl, Dakota Fanning ve Luke Evans'in başrolünde yer aldığı proje mini dizi olarak ekrana gelmiş ve Caleb Carr'ın üçleme serisinin aynı isimli ilk kitabından uyarlanmıştı. Onay alan devam dizisi de serinin ikinci kitabının uyarlaması olacak. Ana kadro oyuncuları ve ekibi de geri dönecek.

The Alienist Hakkında:

New York şehrinin "Yaldızlı Çağ"ında, kentin tekinsiz bölgelerinde geçen korkusuz bir psikolojik gerilim olan Ruh Avcısı, Laszlo Kreizler'ın (Brühl) öyküsünü anlatıyor. Dr. Kreizler, tartışmalı ve yeni bir çalışma sahası olan ruh hastalıklarını iyileştirme üzerine odaklanan, zeki ve saplantılı bir "Ruh Avcısı"dır. Ayrıca Kreizler, kurbanlarını genç oğlanlar arasından seçen ve daha önce hiç görülmemiş şekilde işlediği cinayetlerle ilgili birtakım ritüeller gerçekleştiren bir katili yakalamanın anahtarını elinde tutmaktadır.

Ruh Avcısı'nda Luke Evans, gazetede çizimler yapan John Moore'u canlandırırken Dakota Fanning, kararlı bir şekilde kentin ilk kadın polis dedektifi olmaya çalışan hırslı sekreter Sara Howard rolünde karşımıza çıkıyor.



BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER