İş Sanat’ta Ozan Musluoğlu ile yıldız yağmuru!

İş Sanat’ta Ozan Musluoğlu ile yıldız yağmuru!

Caz sanatçısı Ozan Musluoğlu, My Best Friends Are Vocalists isimli projesiyle Fatih Erkoç, Şevval Sam Gökhan Özoğuz ve daha birçok müzisyeni, aynı sahnede buluşturuyor.

Caz sanatçısı, besteci ve basçı Ozan Musluoğlu son albümü My Best Friends Are Vocalists ile bu sezon İş Sanat sahnesini adeta yıldız yağmuruna tutuyor. Yetenekli kontrbasçı 2009 yılının Ocak ayında Rec Jazz etiketi ile ilk albümü Coincidence’ı, 2011 yılının Mayıs ayında ise Equinox Music etiketiyle ikinci albümü 40th Day’i çıkarttı. Musluoğlu’nun, en büyük idollerinden biri, efsanevi kontrbasçı Ray Brown'ın My Best Friends serisinden etkilenerek hazırladığı bu çalışması aslında Aralık 2012’de müzik severlere sunduğu üçüncü albümü My Best Friends Are Pianists’in devamı niteliğinde... 2004 yılında Athena grubu ile katıldığı Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil eden sanatçı, daha önce birlikte sahne aldığı 12 farklı vokalle bir araya gelerek caz severlere on iki farklı dünyadan oldukça renkli ve keyifli bir çalışma sunuyor.

Fatih Erkoç, Şevval Sam, Gökhan Özoğuz (Athena), Ceylan Ertem, Bora Uzer, Sibel Köse, Ayşe Gencer, İlham Gencer, İpek Dinç, Meltem Ege, Sanem Kalfa, Ece Göksu, Dolunay Obruk gibi caz ve pop dünyasının en önemli vokalistlerinin yanı sıra George Dumitriu, Sarp Maden, Neşet Ruacan, Önder Focan, Kamil Özler, Dave Allen, İmer Demirer, Elvan Aracı, Can Çankaya, Şenova Ülker, Bulut Gülen, Engin Recepoğulları, Uraz Kıvaner ve Ferit Odman’ın da aralarında bulunduğu birçok usta caz müzisyen performansa sesleriyle zenginlik katıyor. İş Sanat’taki konserinde bu efsane kadroyla ilk kez aynı sahnede buluşacak olan Musluoğlu, 17 Şubat 2015 Salı akşamı izleyicilere sıcacık caz tınılarıyla dolu bir gece yaşatacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet satın almak için: BİLETİX

Albümün tanıtım videosu:

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER