Buz Devri geliyor, arkadaşlar hazır mıyız?

Buz Devri geliyor, arkadaşlar hazır mıyız?
Dünyanın en sevilen karakterlerinin canlı aksiyon gösterisi "Buz Devri Canlı", buz pisti koreografisiyle 6-7-8 Şubat tarihlerinde Pozitif Live imzası ile Volkswagen Arena'da çocuklarla buluşuyor.

Müzik, dans, akrobasi, yüksek teknoloji ve canlı müzikal şovu birleştiren gösteride, "Buz Devri" ailesinin eğlenceli maceraları bu kez buz pateni pistinde anlatılacak.Animasyon film listelerinde üst sıralarda bulunan en iyi film müziği, en iyi animasyon, en iyi seslendirme dallarında bir çok ödüle layık görülen "Buz Devri" filminin kahramanları, ilk defa 2012 yılında buz pistine çıktı. Twentieth Century, Fox ve Stage Entertainment Touring Production işbirliği ile hazırlanan "Buz Devri Canlı" müzik, dans ve akrobasiyi bir arada sunuyor. Cirque du Soleil'in ilk artistik direktörü olan Guy Caron'un yaratıcısı olduğu müzikal şov, toplamda 40 sanatçı ile buz üstünde etkileyici bir gösteri vaad ediyor.UNUTMA | Buz Devri Canlı gösterisinde yalnızca 19:00 seanslarında sunulacak avantajlı aile paketi seçeneği ile iki bilet alındığında bir bilet hediye ediliyor.

Dünyanın en iyi akustiğe sahip salonları arasında yer alan canlı müzik ve gösteri sanatları merkezi Volkswagen Arena'da, eşsiz bir gösteri deneyimi yaşatacak. Buz Devri ailesinin kahramanlarının gerçek boyutlarıyla izleneceği bu görsel şovda müzik, dans, akrobasi ve eğlence aileleri bekliyor. "Buz Devri Canlı", Yekta Kopan'ın sesiyle, Türkçe dublajlı olarak yarı yıl tatilinde çocuklara unutulmaz bir hediye olacak.ÖNEMLİ | Kategori 1 (Buz Üstü) ve Kategori 2 (Buz Üstü) biletlerinden satın almış olan izleyiciler, buz pistine çok yakın oturacaklarından kalın giyinmeleri tavsiye edilir.

Buz Devri Live gösterisine bilet almak için TIKLAYINIZ!

Üstelik hepsi gerçek boyutlarında!
Kaçırma..

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER