Songül Öden, This Is Us uyarlamasının kadrosuna katıldı!

Songül Öden, This Is Us uyarlamasının kadrosuna katıldı!
Med Yapım'ın dünya televizyonlarında çok ses getiren ve izlenen ödüllü format This Is Us'ın uyarlama haklarını aldığını geçtiğimiz aylarda duyurmuştuk. Anne, Kadın, Umutsuz Ev Kadınları gibi çok başarılı uyarlamaların yapımcısı Med Yapım, yeni sezonda Fox Türkiye ekranında yayına girmeye hazırlanan This Is Us için geçtiğimiz aylarda masa başı çalışmalarına başlamıştı.  

Dünyasını Merve Girgin'in kuracağı, uyarlama senaryosunu Deniz Madanoğlu'nun kaleme aldığı projenin oyuncu kadrosunun şekillenmeye başladığını ve Birkan Sokullu'nun Kevin karakteriyle projeye dahil olduğunu duyurmuştuk. Cast çalışmaları devam eden projede yapım firması Anne dizisindeki rolüyle ekran seyircisinin radarına giren Berkay Ateş'le de görüşmeler yapıyor. Uyarlamanın oyuncu kadrosuyla ilgili ikinci anlaşma haberi ise Rebecca karakteri için geldi. Duyumlarımıza göre bu rol için başarılı oyuncu Songül Öden ile anlaştı. 

Hikayenin taşıyıcı karakterlerinden olan Kate için yapılan ve titizlikle sürdürülen seçmeler de sonuçlandı ve yapım şirketi bir oyuncuyla imza aşamasına geldi ancak onu henüz açıklamayacağız.

Amerika'nın ulusal kanallarından NBC'deki yayın hayatına devam eden This Is Us aynı doğum gününü paylaşan ve hayatları çeşitli şekillerde kesişen bir grup insanın yaşadığı beklenmedik olayları anlatan bir aile draması. Bu kişiler popüler bir komedi dizisinin hayatından memnun olmayan başrolü Kevin, eşi üçüz doğurmak üzere olan Jack, obezliğiyle uzun yıllardır mücadele eden Kate ve kendisini bebekken bir itfaiye merkezine bırakmış babasını yeni bulan Randall. İkinci sezonunu tamamlayan yapım, üçüncü sezon onayını çok önceden almıştı.

Dan Fogelman'ın yaratıcısı olduğu projenin kadrosunda Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson ve Chris Sullivan gibi isimler yer alıyor. Dizi şimdiye Primetime Emmy, Altın Küre ve Screen Actors Guild başta olmak olmak üzere pek çok ödül adaylığı ve ödül alırken Randall karakterini canlandıran Brown bahsi geçen üç ödülü de kazandı. 

Gelişmeleri bildireceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER