This Is Us uyarlamasının kadrosu şekillenmeye başladı!

This Is Us uyarlamasının kadrosu şekillenmeye başladı!
-- ÖZEL HABER--

Med Yapım'ın dünya televizyonlarında çok ses getiren ve izlenen ödüllü format This Is Us'ın uyarlama haklarını aldığını geçtiğimiz aylarda duyurmuştuk. Anne, Kadın, Umutsuz Ev Kadınları gibi çok başarılı uyarlamaların yapımcısı Med Yapım, yeni sezonda Fox Türkiye ekranında yayına girmeye hazırlanan This Is Us için geçtiğimiz aylarda masa başı çalışmalarına başlamıştı.  

Dünyasını Merve Girgin'in kuracağı uyarlama senaryosunu Deniz Madanoğlu'nun kaleme aldığı projenin oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Duyumlarımıza göre son olarak Türkiye'nin ilk vampirli hikayesi olan Blu Tv'nin Yaşamayanlar adlı projesinde rol alan Birkan Sokullu This Is Us projesinde Kevin karakterini canlandırmak için imza aşamasına geçti. 

Amerika'nın ulusal kanallarından NBC'deki yayın hayatına devam eden This Is Us aynı doğum gününü paylaşan ve hayatları çeşitli şekillerde kesişen bir grup insanın yaşadığı beklenmedik olayları anlatan bir aile draması. Bu kişiler popüler bir komedi dizisinin hayatından memnun olmayan başrolü Kevin, eşi üçüz doğurmak üzere olan Jack, obezliğiyle uzun yıllardır mücadele eden Kate ve kendisini bebekken bir itfaiye merkezine bırakmış babasını yeni bulan Randall. İkinci sezonunu tammalayan yapım, üçüncü sezon onayını çok önceden almıştı.

Dan Fogelman'ın yaratıcısı olduğu projenin kadrosunda Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson ve Chris Sullivan gibi isimler yer alıyor. Dizi şimdiye Primetime Emmy, Altın Küre ve Screen Actors Guild başta olmak olmak üzere pek çok ödül adaylığı ve ödül alırken Randall karakterini canlandıran Brown bahsi geçen üç ödülü de kazandı. 

Gelişmeleri bildireceğiz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER